top of page
MİSYON

Dijitalleşen dünyanın siber saldırılarına karşı güvenli aksesuar ürünleri üretmek, bunu yaparken de kaliteden ödün vermeyen şık ve modern tasarımlarımızla öncü bir moda markası olmaktır.

Müşterilerimize kendilerini güvende hissettirerek hayatın tadını çıkarmalarını sağlamak, özellikli ürün alternatifleriyle hayatın her anına şıklık katmak, çevreye ve topluma duyarlı, sosyal sorumlu, gücünü Türkiye'den alarak Avrupa işbirliği ile ilerleyen bir dünya markası olmaktır.

VİZYON

Günümüz dünyasının güvenlik açıklarına karşı çözümler üretmek ve gelişen teknolojileri takip ederek müşterilerimizi günlük yaşamlarında kendilerini güvende hissettirecek inovatif ürünler geliştirmek, modayı teknoloji ile birleştiren alanında öncü bir marka olmak.

Goldberg, sahip olduğu patentli ve sertifikalı özel teknolojisi ile kişisel verilerinizin çalınmasını önleyen, aynı zamanda şık ve modern tasarımlı ürünler sunan bir aksesuar markasıdır.

Patentli RFID Bloklama Kalkanı özelliği ile günlük hayatta sıkça kullanılan kimlik, ehliyet, banka kartı, kredi kartı, pasaport, ulaşım kartları, kurumsal kimlik kartları gibi yüksek öneme sahip kişisel verileri barındıran temassız özellikli kartları güvence altına almakta; dijital hırsızlıklara karşı bir kalkan görevi üstlenmektedir.

Cüzdan, kartlık, çanta, pasaport kılıfı, telefon kılıfı, tablet kılıfı, laptop çantası gibi günlük kullanım aksesuarlarını kendine özel şık ve fonksiyonel tasarımlarla müşterilerine sunmakta; yüksek kaliteli ürünleriyle güvenlikli aksesuar markası sektörüne öncülük etmektedir.

GOLDBERG

Sahip olduğumuz patentli ve sertifikalı RFID Bloklama Kalkanı özellikli ürünlerimizle günlük yaşamda sürekli kullanılan yüksek öneme sahip tüm çipli, manyetik ve temassız kartlarınızı dijital hırsızlığa karşı güvence alına alıyor, size ise hayatın tadını çıkarmayı bırakıyoruz.

GÜVENLİK
MODA

Günümüz modasını yakından takip ederek şık ve modern ürün kolleksiyonları hazırlamanın yanı sıra; her dönem kullanılabilen 'zamansız' tasarımlarımızı da müşterilerimize sunuyoruz.​

DEĞERLERİMİZ
SOSYAL SORUMLULUK

Ürünlerimizi üretirken sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, çevreye ve hayvanlara karşı duyarlı davranıyoruz. Üretimde kullandığımız derilerin tümünü gıda sektöründe kullanılan hayvanlardan elde ediyoruz. ​

Türk deri ve tekstil sektörünün köklü birikim ve deneyiminden faydalanarak tüm ürünlerimizi yüksek kalitede üretiyor, özenle seçtiğimiz ham maddeleri inovatif teknolojiler ile birleştirerek alanında uzman üreticiler aracılığıyla işliyoruz.

KALİTE
ULAŞILABİLİR
FİYAT POLİTİKASI

Şıklığın ve kendini güvende hissetmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyor ve ürün gamımızı belirlerken herkese hitap eden ürünler oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Sunumu İndirmek İçin Aşağıdaki PDF Simgesine Tıklayınız

TANITIM SUNUMU
bottom of page